• BIST 100
  % +1.07

  87.621

 • USD
  % -0.22

  2.47

 • EURO
  % -0.14

  2.80

 • ALTIN
  % +0.32

  95.62

 • geri
  ileri

  “İnternetten al, kapıda öde”

  17 Şubat 2010 Çarşamba

  ekonomiİnternetten al, kapıda ödeİnternetten alışverişin önündeki en büyük engel olarak görülen güvensizliğin önüne geçildi. İnternetten yapılan alışverişler Sürat Kargo tarafından hızlı ve güvenli bir şekilde sahibine ulaştırılıyor, ödeme de kapıda yapılıyor. Böylelikle müşterilerin içi, e-ticaret şirketlerinin de işi rahatlıyor.

  İnternetten alışveriş tüm dünyada hızla yaygınlaşırken, Türkiye’de hâlâ bazı güvenlik kaygıları yüzünden internet alışverişinden uzak duruluyor. Tüketici internette görüp beğendiği bir şeyi satın almak istediğinde karşısına çıkan ödeme seçeneklerinden biri kredi kartı numarasını vererek alışveriş ve bu pek çok tüketicinin terdirgin olduğu bir yöntem. Eğer tüketici kredi kartını kullanarak alışveriş yapmazsa bu defa banka havalesi ya da posta çeki gibi yöntemlere başvurmak zorunda ve yine pek çok tüketici bunu zahmetli ve yorucu buluyor.

  Sürat Kargo “İnternetten al, kapıda öde” hizmetiyle tüketicinin internetten seçtiği ürünü son derece hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyor ve eğer tüketici ürünü almadan ödeme yapmakta çekinen biriyse işte o teslimat anında yani kapısında ödemesini nakit olarak yapabiliyor. Müşteriden alınan ödeme yine Sürat Kargo hızı ve güvencesi ile e-ticaret şirketine ulaştırılıyor. Böylelikle hem müşterinin içi hem de sizin işiniz rahatlamış oluyor.

  Bu yöntemi sadece internet alışverişlerinde değil, aynı zamanda televizyon kanallarından yapılan doğrudan satış alışverişlerinde de yine Sürat Kargo hızı ve güvencesi ile uygulamak mümkün. Çünkü Sürat Kargo aynı hizmeti, aynı titizlikle doğrudan satış için de veriyor. Sürat Kargo güvencesinde gerçekleşen kapıda ödeme sayesinde sizler de internetten alışveriş yapmaya çekinen kişilere ürün satabilir, müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz. Bunun için ödeme seçenekleri arasına Sürat Kargo ile kapıda ödeme seçeneğini eklemeniz yeterli.

  Sürat Kargo’nun “İnternetten al, kapıda öde” ile hizmeti pek çok insan yerinden kalkmadan, güvenli ve hızlı bir şekilde internet üzerinden alışveriş yapmanın rahatlığını yaşayacak.

  İlgili Haberler:

  60 dolar ödeyen Türkiye’ye girebilecek

  E-vize uygulamasında Çinli turistten istenen Şengen veya OECD ülkeleri vize ikamet...

  Kira geliri beyan dönemi başlıyor

  Bu yıl 1 Mart'ta başlayacak, 25 Mart tarihi akşamı mesai bitimine...

  Korsanda ikinci sıradayız

  Türkiye sahte ve korsan ürün pazarıyla, Çin’in ardından bu alanda ikinci...

  Evlere İnternet hizmeti veriyor

  Vodafone Türkiye, ‘Vodafone SüperNet Telefonsuz ADSL ve Fiber’le abonelerine, ev telefonu...

  App Store’a zam kapıda!

  Apple'ın uygulama mağazası olan App Store'da uygulama fiyatlarına önümüzdeki birkaç gün...